Kajakiem po Gdańsku z przewodnikiem


Oprócz bycia przewodnikiem jestem też instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji kajakarstwo i polecam Państwu alternatywne poznanie Gdańska - od strony wody.

 

Gdańsk ma rozbudowaną sieć rzek i kanałów czego większość znaczących miast polskich i europejskich może mu tylko pozazdrościć.

 

Liczne zabytki Głównego Miasta są od strony Motławy (rzeka przepływająca przez Gdańsk) bardzo dobrze widoczne, co sprawia, że ten nietypowy sposób oprowadzania jest dla przewodnika i turystów komfortowy i interesujący.

wycieczki z przewodnikiem po Gdańsku i Trójmieście, przewodnik Gdańsk, przewodnik Trójmiasto, oprowadzanie dzieci i szkoły podstawowe, gimnazjum (gimnazja), szkoły średnie - Gdańsk przewodnik, Gdansk Tour Guide.

Zwiedzanie Gdańska z kajaka


Zwiedzajnie Gdańska z kajaków pozwala na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

 

To alternatywny sposób na spędzenie wolnego czasu, na wycieczkę szkolną albo na imprezę firmową dla aktywnych.

 

wycieczki z przewodnikiem po Trójmieście, oprowadzanie, najciekawsze Gdańsk przewodnik: Stare Miasto, Główne Miasto, fontanna Neptuna, żuraw, ratusz, największy ceglany kościół w Europie i na świecie, Oliwa, katedra i organy w Oliwie, park oliwski, PGE Arena, zoo, nauka połączona z zabawą dla dzieci - Centrum Hewelianum; najciekawsze Sopot przewodnik: molo, uzdrowisko, monciak; najciekawsze Gdynia przewodnik: ORP Błyskawica, Muzeum Marynarki Wojennej, oceanarium - akwarium, Skwer Kościuszki, centrum nauki dla dzieci Eksperyment. Tourist guide Gdansk.