Oferta dla szkół


Czy nie zdarzało Ci się być znużonym wycieczką z przewodnikami, którzy sypią z rękawa kolejnymi datami i wyuczonymi regułkami, których i tak nikt nie zapamięta?

 

Czy nie lepiej byłoby skupić sie na rozumieniu kolei rzeczy i na powiązaniu skutków z przyczynami?

 

Jeśli chciałbyś wycieczki, w ktorej oprowadzanie będzie polegało raczej na utrzymaniu przez przewodnika kontaktu z odbiorcami i - przede wszystkim - na dostosowaniu przekazywanej wiedzy do możliwości odbiorców - zachęcam do kontaktu.

wycieczki z przewodnikiem po Gdańsku i Trójmieście, przewodnik Gdańsk, przewodnik Trójmiasto, oprowadzanie dzieci i szkoły podstawowe, gimnazjum (gimnazja), szkoły średnie - Gdańsk przewodnik, Gdansk Tour Guide.

Co mnie wyróżnia?


Oprowadzanie nie musi być bieganiną i wyścigiem z czasem. Można do niego podejść z pasją, która z pewnością będzie przez uczniów zauważona i doceniona.

wycieczki z przewodnikiem po Trójmieście, oprowadzanie, najciekawsze Gdańsk przewodnik: Stare Miasto, Główne Miasto, fontanna Neptuna, żuraw, ratusz, największy ceglany kościół w Europie i na świecie, Oliwa, katedra i organy w Oliwie, park oliwski, PGE Arena, zoo, nauka połączona z zabawą dla dzieci - Centrum Hewelianum; najciekawsze Sopot przewodnik: molo, uzdrowisko, monciak; najciekawsze Gdynia przewodnik: ORP Błyskawica, Muzeum Marynarki Wojennej, oceanarium - akwarium, Skwer Kościuszki, centrum nauki dla dzieci Eksperyment. Tourist guide Gdansk.